Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Henkilökunta

Tässä iloinen ja reipas henkilökuntamme. Ota rohkeasti yhteyttä!

   Asiakaskokemuksia

            Kokemuksia.fi

               Hannu

               Konstin perhe

 

 

 

 

 

Juha Tuderus

Juha Tuderus
Jyväskylä
puh. 050 340 0713
juha.tuderus@mentoris.fi

 Elina Pekkola

 

 

 

 

 

Elina Pekkola
Saarijärvi
puh. 050 400 7797
elina.pekkola@mentoris.fi

  


Miia-Kaisa Kinnunen
Jyväskylä, Laukaa
puh. 050 408 4093
miia-kaisa.kinnunen@
mentoris.fi

 

 

 

 

 

 

 

Laura Pasanen 
(Asiakastiedustelut)
puh. 050 462 8252
Lappeenranta
laura.pasanen@mentoris.fi

 

Suvi Salo 
Lappeenranta, Imatra
puh. 050 306 7557
suvi.salo@mentoris.fi

 

  

 

 

 



Emma Ruokonen
Lappeenranta
puh. 0504758353
emma.ruokonen@mentoris.fi

 

 

 

 

 Johanna MäkeläJohanna Mäkelä
Jyväskylä/Lappeenranta
puh. 040 775 5177
johanna.makela@mentoris.fi

 

 







Virpi Nykänen
Jyväskylä/Keuruu
puh. 050 342 2727
virpi.nykanen@mentoris.fi

 

 

 Jari Peltonen
Jyväskylä
puh. 050 911 3795
jari.peltonen@mentoris.fi

 

 

 

 

 




Viveka Kokko
Lappeenranta
puh. 050 555 1956
viveka.kokko@mentoris.fi


Juha Tuderus

 

 

 

 

 

 

Linda Nyberg
Lappeenranta
puh. 050 576 8126
linda.nyberg@mentoris.fi

 

 Jonna Paltamaa





Jonna Paltamaa
Jyväskylä (Perhevapaalla)

jonna.paltamaa@mentoris.fi

 

 

 

 

 



Tiina Toikka
Saarijärvi (Perhevapaalla)

tiina.toikka@mentoris.fi 

 








Ulla-Mari Pirkkalainen
Jyväskylä, Äänekoski, Konnevesi
puh. 050 434 3169
ulla-mari.pirkkalainen@
mentoris.fi 

 

Juha Tuderus

 

 

 

 




Hanna Karhunen
Lappeenranta
puh. 050 478 3300
hanna.karhunen@mentoris.fi



 Sohvi Kuusitunturi
Anne Koivistoinen
Lappeenranta, Imatra
puh. 050 400 4116
anne.koivistoinen@mentoris.fi